Fernox Cleaner F3
Fernox Cleaner F3 čistiaci prostriedok
search
  • Fernox Cleaner F3 čistiaci prostriedok

Fernox Cleaner F3 čistiaci prostriedok

33,67 €   s DPH

28,06 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Fernox Cleaner F3, 500 ml.

Množstvo
Dostupné do 8 dní

Viacúčelový univerzálny čistič, čistič HVAC F3 môže byť použitý na prípravu a uvedenie do prevádzky nových zariadení ako aj odstraňovanie kalu a usadeniny z existujúcich systémov, ktoré môžu spôsobiť poškodenie kotla a systému.

 

Čistiaci prostriedok pre vykurovacie a chladiace systémy

Vopred komisii čistiaci prostriedok pre nové zariadenia

odstraňuje kaly a rozsahu a obnovuje výkonnosť existujúcich systémov

Kompatibilné so všetkými kovmi a materiálmi používanými vo vykurovacích a chladiacich systémoch

neutraliser

Vhodné pre použitie so všetkými známymi powerflushing

Nekyslé vzorec

nie je nebezpečný, k životnému prostrediu

Aplikácia a dávkovanie

 

pre optimálne výsledky, celý systém by mal byť úplne drainable. Mar filtra F3 by mali byť liečení v koncentrácii 0,5%. Pridať cez kanál a expanznej nádrže alebo injekciu priamo do systému pomocou vhodného bodu (napr. dávkovanie hrniec). Pre Komisiu, do obehu HVAC filtra F3 počas najmenej jednej hodiny pri normálnej prevádzkovej teplote. Na odstránenie kalu z existujúcich systémov do obehu za normálnych prevádzkových podmienok, pre 2 až 7 dní do prijateľného prúdenie okolo systému bolo dosiahnuté. Ďalšie/opakované aplikácie HVAC filtra F3 môže byť potrebné v prípade systémov sú vo veľkej miere dôsledku zaneseného odvetrávacieho otvoru. Vypustite a vypláchnite studenou vodou, až kým voda nie je jasné a HVAC filtra F3 bola opláchnutá zo systému. Mar filtra F3 sa obvykle po 3 úplného vyprázdnenia. Nakoniec pridajte vhodné Fernox prostriedku ako HVAC Protector F1, aby ste zabránili ďalšiemu poškodeniu koróziou a usadenín.

 

balenie, manipuláciu a skladovanie

 

Fernox HVAC filtra F3 sa dodáva v 10 litrových sudov. Fernox HVAC filtra F3 nie je klasifikovaný ako nebezpečný, ale rovnako ako v prípade všetkých chemických látok: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nemiešajte s inými chemikáliami. Sa vnútorne. V prípade kontaktu s očami alebo pokožkou, ihneď vypláchnite veľkým množstvom vody.

57762
Komentáre (0)