Tepelné čerpadlá s montážou - Inštalácia, montáž tepelného čerpadla Partizánske, Topoľčany, Prievidza, Bánovce nad Bebravou a okolie
Tepelné čerpadlo od značky BRILON s montážou
Tepelné čerpadlo od značky BRILON Atlantic Loria s montážou

S ohľadom na vzrastajúci objem spotrebovanej teplej vody v novostavbách a s ohľadom na obmedzené priestory inštalácie pripravila firma Atlantic excelentné riešenie. Vysoko účinné tepelné čerpadlá VZDUCH/VODA. Tepelná čerpadlá Loria sú spoločným projektom firiem Atlantic a Fujitsu, v ktorých sa zúročili skúsenosti firmy. Atlantic s tepelnou technikou a spoločnosť Fujitsu s chladiacou a klimatizačnou technikou. Ako vyplýva z výpočtu COP, z 1 kWh dodanej elektrickej energie vyrobí Loria 3 až 5 kWh tepla. Tým výrazne šetrí náklady na vykurovanie objektu a ohrev teplej vody.

Ponúkané Tepelné čerpadlá od značky Brilon Loria.

Tepelné čerpadlo od značky SAMSUNG s montážou
Tepelné čerpadlo od značky SAMSUNG s montážou

Vykurovacie systémy vzduch-voda od Samsung dosahujú najvyšší komfort a nízke náklady využitím inovatívnej technológie čerpadla. Samsung EHS sú integrované riešenia s čerpadlom na vykurovanie a prípravu teplej vody v domácnostiach pre nové stavby a rekonštrukcie obytných objektov. Riešenie Samsung EHS zahŕňa celý rad pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú optimalizovať spotrebu energie, a majú certifikát od nezávislých organizácií, ktorý preukazuje lepšiu účinnosť v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi.

Ponúkané Tepelné čerpadlá od značky SAMSUNG.

Tepelné čerpadlo od značky LG s montážou
Tepelné čerpadlo od značky LG s montážou

Tepelné čerpadlo vzduch/voda je systém, ktorý umožňuje vykurovanie priestoru, podlahové kúrenie a chladenie a zabezpečuje teplú vodu. Nielenže ho môžete nainštalovať v novej domácnosti, ale môžete ním tiež nahradiť svoje bojlery.

Ponúkané Tepelné čerpadlá od značky LG.

Tepelné čerpadlo od značky TOSHIBA s montážou
Tepelné čerpadlo od značky TOSHIBA s montážou

Inovatívne a ekologicky šetrné tepelné čerpadlá TOSHIBA sú rozdelené na vnútornú jednotku, známu ako hydrobox a vonkajšiu jednotku. Tento spoľahlivý systém efektívne získava teplo z vonkajšieho vzduchu až do -25°C a ohrieva vodu až na 65°C, čo ho klasifikuje ako vysokoteplotnú verziu. Jeho kompaktný dizajn a jednoduchá inštalácia umožňujú ľahkú integráciu do všetkých typov budov.

Ponúkané Tepelné čerpadlá od značky TOSHIBA.

Tepelné čerpadlo od značky MITSUBISHI s montážou
Tepelné čerpadlo od značky MITSUBISHI s montážou

Tepelné čerpadlá vzduch – voda od značky Mitsubishi sú vyhľadávané vďaka ich jednoduchej inštalácií a vhodnosti do každej lokality. Na získavanie tepelnej energie nepotrebujete žiadne vrty ani zemné kolektory. Zdrojom energie je vonkajší vzduch, z ktorého dokáže tepelné čerpadlo využívať energiu aj pri extrémnych mrazoch. Z 1kW dodanej elektrickej energie dokážu vyprodukovať až 4kW tepla / chladu. Celý systém sa skladá z vonkajšej jednotky a vnútorného hydromodulu, ktorý sa napája do vykurovacieho systému. Ak sa rozhodnete riešiť vykurovanie a ohrev teplej vody moderným a ekonomickým spôsobom tak je pre Vás ideálnym riešením systém od Mitsubishi Electric.

Ponúkané Tepelné čerpadlá od značky MITSUBISHI.

Tepelné čerpadlo od značky BOSCH s montážou
Tepelné čerpadlo od značky BOSCH s montážou

Tepelné čerpadlá Bosch sú TOP produktom spoločnosti Bosch Termotechnika, ktorá vznikla pred 125 rokmi spojením silných partnerov Bosch a Junkers. Značka Junkers je špičkou vo vykurovacej technike s viac ako 120 ročnými skúsenosťami. Skúsenosti, najmodernejšie technológie a inovatívna sila Junkers je dnes zabudovaná v každom produkte Bosch Termotechnika. Spojenie toho najlepšieho z Junkers a Bosch prináša do našich domovov riešenia pre kúrenie a chladenie priestorov, teplú vodu a decentralizovaný manažment energie.

Ponúkané Tepelné čerpadlá od značky BOSCH.

Tepelné čerpadlo od značky INVENTOR s montážou
Tepelné čerpadlo od značky INVENTOR s montážou

Tepelné čerpadlá značky Inventor sú spoľahlivé, výkonne a cenovo dostupné riešenia. Pracujú na najnižšej možnej úrovni hluku a zároveň šetria elektrickú energiu. Energetická trieda A+++. Poskytujeme ich so záručnou dobou až na 5 rokov. Rýchlo sa prispôsobujú zmene vašich potrieb, čím vytvoria maximálny komfort. Sú založené na systéme vzduch-voda.

Ponúkané Tepelné čerpadlá od značky INVENTOR.

Tepelné čerpadlo od značky MIDEA s montážou
Tepelné čerpadlo od značky MIDEA s montážou

Tepelné čerpadlo Midea je energeticky efektívny a úsporný systém používaný najčastejšie na vykurovanie a na prípravu teplej úžitkovej vody v rodinných domoch. Systém Midea môže byť použitý nielen na vykurovanie, ale aj na chladenie miestností v dome. Tepelné čerpadlo Midea udržuje optimálnu prevádzku aj v prípade, že vonkajšia teplota dosiahne -25 ° C. Môžete si byť istí, že ani v chladnej zime nebudete odrezaní od zdroja tepla.

Ponúkané Tepelné čerpadlá od značky MIDEA.

Tepelné čerpadlo od značky AUX s montážou
Tepelné čerpadlo od značky AUX s montážou

Tepelné čerpadlo AUX je jeden z najefektívnejších a najekologickejších vykurovacích systémov. Tepelné čerpadlá vzduch-voda sú novinkou, ktorá je priamou reakciou na meniace sa potreby trhu. Skupina AUX navrhla inteligentné a spoľahlivé zariadenia, ktoré poskytujú úsporu energie pre kompletný systém vykurovania domu.

Ponúkané Tepelné čerpadlá od značky AUX.