Inventor Comfort 7,0 kW R32
Inventor Comfort 7,0 kW R32
search
  • Inventor Comfort 7,0 kW R32
  • Inventor Comfort 7,0 kW R32
  • Inventor Comfort 7,0 kW R32
  • Inventor Comfort 7,0 kW R32
  • Inventor Comfort 7,0 kW R32

Inventor Comfort 7,0 kW R32

1 644,30 €   s DPH

1 370,25 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Inventor klimatizácia Comfort - 7,0 kW / R32, sada vnútornej a vonkajšej jednotky s WiFi modulom

Množstvo
Dostupné do 8 dní

56°C Sterilizácia

Postarajte sa o svoje zdravie a najlepšiu kvalitu vzduchu s funkciou sterilizácie 56°C. Vysoká teplota 56°C, ktorá sa vyvíja vo vnútri jednotky, sterilizuje zariadenie a neutralizuje vírusy a baktérie, ako je vírus H1N1 a baktéria Escherichia coli (99,9% miera sterilizácie), pričom odstraňuje nahromadený prach zvnútra.

*Režim sterilizácie 56 °C môže byť aktivovaný iba aplikáciou Inventor Control.

Samočistenie

Eliminuje nežiaducu vlhkosť vo vnútornej jednotke počas prevádzky v režime chladenia. Po vypnutí klimatizácie bude ventilátor vnútornej jednotky chvíľu bežať, aby vysušil vnútornú jednotku.

10°C Vykurovanie

Predchádzajte prípadným škodám spôsobeným poveternostnými vplyvmi v miestach, ktoré nie sú trvalo vykurované, čo môže predstavovať v zime riziko zamrznutia. Zapnite funkciu 10°C a klimatizácia bude vykurovať miestnosť iba podľa potreby, pričom bude udržiavať stabilnú izbovú teplotu 10°C.

Chladivo R32

Chladivo R32 ECO s o 68 % nižším potenciálom globálneho otepľovania výrazne zlepši výkon vašej klimatizácie. Neovplyvňuje nepriaznivo ozónovú vrstvu, prispieva k znižovaniu vplyvu globálneho otepľovania tým, že zachytáva menšie množstvo tepla (GWP = 675) a dá sa ľahko znovu použiť a recyklovať.

Vynikajúci vykurovací výkon pod -20°C

Vynikajúci vykurovací výkon aj v tých najnáročnejších oblastiach s nízkou teplotou.

Wifi funkcia

Pokročilá technológia  poskytuje možnosť diaľkového ovládania a umožňuje vám jednoducho nastaviť klimatizáciu, nech ste kdekoľvek. Stiahnite si zadarmo aplikáciu Invmate II cez Google Play & App Store do svojho smartfónu alebo tabletu a vytvorte si ideálne podmienky odkiaľkoľvek. 

4D prúdenie vzduchu

Využite výhody jedinečnej a inovatívnej 4D výkyvnej žalúzie odvlhčovača Smart a zaistite si vysoko kvalitné výsledky za pár minút! Aktivovaním príslušných tlačidiel sa lamela pohybuje doľava – doprava & hore – dole, čo vedie k plnému prúdeniu a rovnomernej distribúcii vzduchu na vašom mieste, čím získate dokonalé výsledky za kratší čas a s čo najmenšou spotrebou energie!

UVC Ionizátor

Ultrafialová technológia typu C a ionizátor pre čistú atmosféru bez choroboplodných zárodkov a baktérií.

Pohybový senzor

Vytvorte ideálne podmienky vo svojom priestore a šetrite energiu pomocou inovatívnej technológie snímača pohybu. Upravte smer prúdenia vzduchu vašej klimatizácie tam, kde sa nachádzate, alebo naopak a vychutnajte si vynikajúce podmienky pohodlia. Navyše ušetríte peniaze vďaka schopnosti snímača pohybu znížiť alebo zvýšiť výkon vždy, keď zaznamená vašu prítomnosť alebo neprítomnosť v miestnosti.

incom70

Tabuľka vlastností

Výkon chladenia/kúrenia
7,0/ 8,0 kW
Energetická trieda
A++/A+
Komentáre (0)