Inventor Legend 7,0 kW R32
Inventor Legend 7,0 kW R32
search
  • Inventor Legend 7,0 kW R32
  • Inventor Legend 7,0 kW R32
  • Inventor Legend 7,0 kW R32
  • Inventor Legend 7,0 kW R32
  • Inventor Legend 7,0 kW R32

Inventor Legend 7,0 kW R32

1 493,10 €   s DPH

1 244,25 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Inventor klimatizácia Legend - 7,0 kW / R32, sada vnútornej a vonkajšej jednotky s WiFi modulom

Množstvo
Dostupné do 8 dní

Sterilizačný HEPA filter

Užite si ideálnu atmosféru čistého a zdravého vzduchu u vás doma. Ionizátor zaisťuje prirodzeným a účinným spôsobom odstránenie škodlivých plávajúcich častíc, ako sú choroboplodné zárodky, baktérie, vírusy, dym, prach, pachy atď., a ponúka maximálne čistý vzduch, ktorý navodzuje pocit sviežosti.

Filter s trojitou účinnosťou

Zaistite si doma lepšiu kvalitu vzduchu.1.Filter poskytuje vitamín C pre zlepšujúcu produkciu kolagénu a elastínu.2.Ióny striebra pomáhajú redukovať baktérie a choroboplodné zárodky vo vzduchu.3.Filter tiež obsahuje funkciu chladný katalyzátor, ktorý absorbuje pachy a škodlivé látky zo vzduchu a úspešne redukuje formaldehyd a ďalšie nestabilné organické zlúčeniny.

8°C Vykurovanie

Predchádzajte prípadným škodám spôsobeným poveternostnými vplyvmi v miestach, ktoré nie sú trvalo vykurované, čo môže predstavovať v zime riziko zamrznutia. Zapnite funkciu 8°C a klimatizácia bude vykurovať miestnosť iba podľa potreby, pričom bude udržiavať stabilnú izbovú teplotu 8°C.

Chladivo R32

Chladivo R32 ECO s o 68 % nižším potenciálom globálneho otepľovania výrazne zlepši výkon vašej klimatizácie. Neovplyvňuje nepriaznivo ozónovú vrstvu, prispieva k znižovaniu vplyvu globálneho otepľovania tým, že zachytáva menšie množstvo tepla (GWP = 675) a dá sa ľahko znovu použiť a recyklovať.

Vynikajúci vykurovací výkon pod -15°C

Vynikajúci vykurovací výkon aj v tých najnáročnejších oblastiach s nízkou teplotou.

Follow Me funkcia

Inteligentný senzor je umiestnený na diaľkovom ovládači. Keď je aktivovaná funkcia Follow Me, nastavená teplota sa synchronizuje s inteligentným senzorom. Vaša nastavená teplota vás bude sprevádzať, kamkoľvek sa vy a diaľkové ovládanie pohnete, čo ponúka extra pohodlie a úsporu energie.

Wifi funkcia

Pokročilá technológia  poskytuje možnosť diaľkového ovládania a umožňuje vám jednoducho nastaviť klimatizáciu, nech ste kdekoľvek. Stiahnite si zadarmo aplikáciu Invmate II cez Google Play & App Store do svojho smartfónu alebo tabletu a vytvorte si ideálne podmienky odkiaľkoľvek. 

4D prúdenie vzduchu

Využite výhody jedinečnej a inovatívnej 4D výkyvnej žalúzie odvlhčovača Smart a zaistite si vysoko kvalitné výsledky za pár minút! Aktivovaním príslušných tlačidiel sa lamela pohybuje doľava – doprava & hore – dole, čo vedie k plnému prúdeniu a rovnomernej distribúcii vzduchu na vašom mieste, čím získate dokonalé výsledky za kratší čas a s čo najmenšou spotrebou energie!

Breeze Away

Funkcia Breeze Away pre ideálnu teplotu u vás bez nepríjemného pocitu vzduchu smerujúceho k vám. Počas chladenia ventilátora a odvlhčovania sa sklon žalúzie nastaví na 35° a rýchlosť ventilátora automaticky upravia tak, aby ste si mohli vychutnať tú správnu teplotu na svojom mieste bez nepríjemného pocitu prúdenia vzduchu, ktorý by smeroval priamo na vás.

UVC Ionizátor

Ultrafialová technológia typu C a ionizátor pre čistú atmosféru bez choroboplodných zárodkov a baktérií.

Pohybový senzor

Vytvorte ideálne podmienky vo svojom priestore a šetrite energiu pomocou inovatívnej technológie snímača pohybu. Upravte smer prúdenia vzduchu vašej klimatizácie tam, kde sa nachádzate, alebo naopak a vychutnajte si vynikajúce podmienky pohodlia. Navyše ušetríte peniaze vďaka schopnosti snímača pohybu znížiť alebo zvýšiť výkon vždy, keď zaznamená vašu prítomnosť alebo neprítomnosť v miestnosti.

inleg70

Tabuľka vlastností

Výkon chladenia/kúrenia
7,0/ 7,3kW
Energetická trieda
A+++/A+
Komentáre (0)