Sprchový set s batériou NOVASERVIS SADAECO52RT
Sprchový set s batériou NOVASERVIS SADAECO52RT
search
  • Sprchový set s batériou NOVASERVIS SADAECO52RT

Sprchový set s batériou NOVASERVIS SADAECO52RT

329,23 €   s DPH

274,36 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Sprchový set šetrí až 56% vody, a to bez toho, aby ste spoznali rozdiel. Túto úsporu vody, ktorá prospeje planéte aj vašej peňaženke, prináša značka Novaservis vo svojej sérii Metalia Eco+. 

Množstvo
Dostupné do 8 dní

  • Sprchový set šetrí až 56% vody, a to bez toho, aby ste spoznali rozdiel. Túto úsporu vody, ktorá prospeje planéte aj vašej peňaženke, prináša značka Novaservis vo svojej sérii Metalia Eco+. Špeciálna konštrukcia ručnej sprchy zaisťuje prelínanie vody a vzduchu, čím vytvorí s menším množstvom vody rovnaký efekt, ako by k úspore vody vôbec nedochádzalo. O pôžitok zo sprchovania teda ochudobnení nebudete. K šetreniu prispieva aj termostatická kartuša, na ktorú sa vzťahuje predĺžená sedemročná záruka. S touto kvalitnou kartušou sa nemusíte obávať prekvapkávania, ktoré ide navyše ruka v ruke s nepríjemným vodným kameňom. Proti vodnému kameňu bojuje aj systém EasyClean, ktorý uľahčuje čistenie dýz.
  • Iste vás uspokojí aj vzhľad tejto sprchovej súpravy. Podomietková batéria pridáva sprche na luxuse a navyše šetrí miesto. Hranatý tvar hlavovej sprchy spolu s ultra tenkým designom vyzerá jednoducho skvele a zaujme na prvý pohľad.
SADAECO52RT
Komentáre (0)