Samsung AR35 2,6kw AR09TXHQASINEU,AR09TXHQASIXEU
Samsung AR35 2,6kw AR09TXHQASINEU,AR09TXHQASIXEU
search
  • Samsung AR35 2,6kw AR09TXHQASINEU,AR09TXHQASIXEU
  • Samsung AR35 2,6kw AR09TXHQASINEU,AR09TXHQASIXEU
  • Samsung AR35 2,6kw AR09TXHQASINEU,AR09TXHQASIXEU

Samsung AR35 2,6kw AR09TXHQASINEU,AR09TXHQASIXEU

635,00 €   s DPH

529,17 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Nástenná klimatizačná jednotka Samsung AR35 2,6kw AR09TXHQASINEU,AR09TXHQASIXEU

  • A++ / A++  energetická trieda
  • Výkon chladenia/kúrenia: 2,6kw/2,9 kW
  • Veľkosť miestnosti: 80
Množstvo
Dostupné do 8 dní

Nástenná klimatizačná jednotka Samsung AR35 2,6kw AR09TXHQASINEU,AR09TXHQASIXEU

Úspora energie

Šetrite peniaze každý deň vďaka technológii digitálneho invertora. Táto technológia udržiava požadovanú teplotu bez častého vypínania a zapínania, čím eliminuje výkyvy. Navyše používa silné magnety a tlmič, vďaka čomu je klimatizácia tichšia, vydrží omnoho dlhšie a má nižšiu spotrebu energie.

Rýchle chladenie

Rýchlo a účinne vychladí celú miestnosť. V režime rýchleho chladenia sa používa najväčšia rýchlosť ventilátora, potom sa ventilátor spomalí. Chladenie alebo vykurovanie je vďaka tomu omnoho rýchlejšie v porovnaní so štandardným režimom a požadovaná teplota sa dosiahne najskôr. Tento režim je skvelou voľbou, ak si chcete rýchlo uľaviť od vonkajších horúčav.

HD Filter

Zabezpečte, aby bol vzduch, ktorý dýchate, vždy čistý a svieži. HD Filter zachytáva prachové častice, nečistoty a alergény, ako sú peľ, spóry plesní a drobné kožné lupiny domácich zvierat. A taktiež ho možno prať, takže ho stačí rýchlo prepláchnuť vo vode a môžete ho zas použiť.

Dobrý spánok

Doprajte si skvelý spánok každú noc! Režim Dobrý spánok automaticky kontroluje a nastavuje teplotu, aby boli teplotné podmienky v miestnosti ideálne pre každú fázu spánkového cyklu. Svoj spánok tak môžete predĺžiť o drahocenné minúty a zobudíte sa oddýchnutí a plní energie! A dokonca aj spotreba energie je nižšia ako v štandardnom režime chladenia.

Automatické nastavenie prúdenia vzduchu v dvoch smeroch

Vytvorte si príjemné prostredie s rovnomernou teplotou v každom kúte miestnosti. Funkcia automatického nastavenia prúdenia vzduchu v dvoch smeroch zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu v celej miestnosti. Studený alebo teplý vzduch dokáže dostať aj do tých najvzdialenejších miest a zabezpečí tak maximálny komfort.

DuraFin+

Užívajte si príjemný chlad omnoho dlhšie. Výmenník tepla DuraFin+ je vyrobený z materiálu odolného proti korózii, ktorý ho chráni pred zhrdzavením. Môžete si tak dlhodobo užívať optimálny výkon výmenníka tepla. Špičková odolnosť proti korózii bola preukázaná 480-hodinovým testom SST (rozprašovanie slanej vody).

AR09TXHQASINEU

Tabuľka vlastností

Výkon chladenia/kúrenia
2,6/ 2,9 kW
Energetická trieda
A++/A++
Veľkosť miestnosti
80m³
Komentáre (0)