Ponúkané Klimatizácie s montážou

Odborná montáž klimatizácie či tepelného čerpadla a spokojnosť zákazníka je pre nás na prvóm mieste!

Našim klientom, ktorý majú záujem o naše služby, ponúkame za veľmi atraktívne ceny sady klimatizácií LG, Mitsubishi, Samsung, Toschiba, VIVAX, Inventor, Bosch, Carrier ale aj ďalšie osvedčené značky klimatizácií od najlepších svetových výrobcov, ktorý sa zaoberajú výrobou klimatizácií. Používame len kvalitné príslušenstvo a spojovací materiál potrebný na montáž. Používame len profesionálne náradie.

servis klimatizacii a tepelnych cerpadiel, montaz klimatizacii a tepelnych cerpadiel
Nástenné klimatizácie od značky SAMSUNG s montážou Partizanske
Nástenné klimatizácie od značky SAMSUNG s montážou

Či už hľadáte riešenia pre váš domov alebo podnik, spoločnosť Samsung má klimatizačný systém ušitý na mieru vašim jedinečným potrebám. Montáž klimatizácie od značky SAMSUNG realizujeme vždy profesionálnym náradím a podľa návodov na inštaláciu. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkám klientov a navrhneme Vám ideálne riešenie. Predaj, montáž a servis spoľahlivých klimatizácii od značky SAMSUNG.

Nástenné klimatizácie od značky LG s montážou
Nástenné klimatizácie od značky LG s montážou

Spoločnosť LG ponúka okrem spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov vo svojom portfóliu aj klimatizácie. Klimatizácie LG predstavujú kvalitné produkty s vysokým dôrazom na dizajn. Montáž klimatizácie od značky LG realizujeme vždy profesionálnym náradím a podľa návodov na inštaláciu. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkám klientov a navrhneme Vám ideálne riešenie. Predaj, montáž a servis spoľahlivých klimatizácii od značky LG.

Nástenné klimatizácie od značky VIVAX s montážou
Nástenné klimatizácie od značky VIVAX s montážou

Klimatizácie Vivax sú prispôsobené každej cieľovej skupine. Vyznačujú sa špičkovým dizajnom, pri ktorom si môžete zvoliť moderný dizajn pre najmodernejšie priestory alebo klasicky pre tých, ktorí inklinujú k tradičnému dizajnu obytných priestorov. Špeciálny dôraz sa kladie na energetickú účinnosť a vysoké štandardy starostlivosti o ochranu životného prostredia. Montáž klimatizácie od značky VIVAX realizujeme vždy profesionálnym náradím a podľa návodov na inštaláciu. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkám klientov a navrhneme Vám ideálne riešenie. Predaj, montáž a servis spoľahlivých klimatizácii od značky VIVAX.

Nástenné klimatizácie od značky TOSHIBA s montážou
Nástenné klimatizácie od značky TOSHIBA s montážou

Klimatizácie Toshiba patria vďaka špičkovej japonskej technológii dlhodobo medzi klimatizačné jednotky. Vyznačujú sa prvotriednou účinnosťou, kvalitou filtrácie vzduchu, tichým výstupom a pod. Montáž klimatizácie od značky TOSHIBA realizujeme vždy profesionálnym náradím a podľa návodov na inštaláciu. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkám klientov a navrhneme Vám ideálne riešenie. Predaj, montáž a servis spoľahlivých klimatizácii od značky TOSHIBA.

Nástenné klimatizácie od značky MITSUBISHI s montážou
Nástenné klimatizácie od značky MITSUBISHI s montážou

Klimatizácie Mitsubishi sa vyznačujú s vysokým komfortom s nízkou spotrebou energie. Klimatizácie Mitsubishi sú veľmi kvalitné a "nabité" funkciami ako napr. 3D senzor pohybu, dvojdielnou výfukovou lamelou, wifi modulom a mnohým iným. Montáž klimatizácie od značky MITSUBISHI realizujeme vždy profesionálnym náradím a podľa návodov na inštaláciu. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkám klientov a navrhneme Vám ideálne riešenie. Predaj, montáž a servis spoľahlivých klimatizácii od značky MITSUBISHI.

Nástenné klimatizácie od značky CARRIER s montážou
Nástenné klimatizácie od značky CARRIER s montážou

Nadnárodná spoločnosť Carrier Corporation je svetovou jednotkou v klimatizácii a chladení. Cieľom firmy je ponúkať obchodným partnerom kompletný sortiment v oblasti transportného a stacionárneho chladenia, autobusovej klimatizácie, priemyselnej a komfortnej klimatizácie, technologického chladenia, výrobníkov studenej vody, ventilátorových konvektorov, vzduchotechnických centrál a koncových vzduchotechnických komponentov. Montáž klimatizácie od značky CARRIER realizujeme vždy profesionálnym náradím a podľa návodov na inštaláciu. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkám klientov a navrhneme Vám ideálne riešenie. Predaj, montáž a servis spoľahlivých klimatizácii od značky CARRIER.

Nástenné klimatizácie od značky BOSCH s montážou
Nástenné klimatizácie od značky BOSCH s montážou

S klimatizáciou Bosch budete mať doma vždy ideálnu teplotu: dokáže váš domov nielen efektívne vychladiť ale aj vykúriť. Vďaka inovatívnym technológiám vám doma zabezpečí čistý a zdravý vzduch po celý rok. Montáž klimatizácie od značky BOSCH realizujeme vždy profesionálnym náradím a podľa návodov na inštaláciu. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkám klientov a navrhneme Vám ideálne riešenie. Predaj, montáž a servis spoľahlivých klimatizácii od značky BOSCH.

Nástenné klimatizácie od značky INVENTOR s montážou
Nástenné klimatizácie od značky INVENTOR s montážou

Špičkové klimatizácie INVENTOR sú stvorené nakaždodenné používanie, či v domácnosti alebo v kanceláriách. Ich energetická úspornosť (A++ / A+++) poskytuje skvelý komfort bez navýšenia vášho účtu za energie. Montáž klimatizácie od značky INVENTOR realizujeme vždy profesionálnym náradím a podľa návodov na inštaláciu. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkám klientov a navrhneme Vám ideálne riešenie. Predaj, montáž a servis spoľahlivých klimatizácii od značky INVENTOR.

Nástenné klimatizácie od značky AIRWELL s montážou
Nástenné klimatizácie od značky AIRWELL s montážou

V súčasnosti po 75 rokoch existencie patrí Airwell medzi popredných dodávateľov a výrobcov klimatizačných technológií s celosvetovou pôsobnosťou, vo viac ako 80 krajinách na 5 kontinentoch. Montáž klimatizácie od značky AIRWELL realizujeme vždy profesionálnym náradím a podľa návodov na inštaláciu. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkám klientov a navrhneme Vám ideálne riešenie. Predaj, montáž a servis spoľahlivých klimatizácii od značky AIRWELL.

Nástenné klimatizácie od značky MIDEA s montážou
Nástenné klimatizácie od značky MIDEA s montážou

Midea je jeden z najväčších výrobcov klimatizácie pre domácnosti. Midea je súčasťou spoločnosti Toshiba - Carrier. Spoločný vývoj zaručuje tradičnú spoľahlivosť. Výhodou klimatizácii Midea je tiež prijateľná cena a rokmi overená spoľahlivosť. Montáž klimatizácie od značky MIDEA realizujeme vždy profesionálnym náradím a podľa návodov na inštaláciu. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkám klientov a navrhneme Vám ideálne riešenie. Predaj, montáž a servis spoľahlivých klimatizácii od značky MIDEA.

Nástenné klimatizácie od značky AUX s montážou
Nástenné klimatizácie od značky AUX s montážou

Spoločnosť AUX je popredným svetovým výrobcom rezidenčných a komerčných klimatizácií. V obore chladenia sa AUX umiestnil na 3. mieste celosvetovej výroby klimatizácií a chladiacej techniky. Montáž klimatizácie od značky AUX realizujeme vždy profesionálnym náradím a podľa návodov na inštaláciu. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkám klientov a navrhneme Vám ideálne riešenie. Predaj, montáž a servis spoľahlivých klimatizácii od značky AUX.

Nástenné klimatizácie od značky SINCLAIR s montážou
Nástenné klimatizácie od značky SINCLAIR s montážou

Hlavným cieľom klimatizácii SINCLAIR je priniesť pohodlie do života ľudí našej modrej planéty a zároveň chrániť životné prostredie. Vďaka veľkej pozornosti venovanej výskumu, vývoju a výrobe dosiahli klimatizácie SINCLAIR vysokú úroveň kvality a spoľahlivosti. Sinclair klimatizácie sú vhodné na montáže do rodinných domov, bytov a kancelárií. Sinclair je kvalitná a spoľahlivá klimatizácia za výbornú cenu.

Nástenné klimatizácie od značky GREE s montážou
Nástenné klimatizácie od značky GREE s montážou

V súčasnosti je spoločnosť GREE najväčším svetovým producentom klimatizácií do bytov, rodinných domov ale aj pre komerčné účely ako sú administratívne priestory a podobne. Prinášame originálnu kvalitu klimatizácií bez kompromisov a ústupkov s minimálne 3 ročnou zárukou. Klimatizácie GREE patria medzi absolútnu špičku vzhľadom na svoju extrémne nízku až zanedbateľnú poruchovosť.

Nástenné klimatizácie od značky DAIKIN s montážou
Nástenné klimatizácie od značky DAIKIN s montážou

Klimatizácie DAIKIN sú na trhu označené najvyššími triedami energetickej účinnosti. S dôrazom na obnoviteľnú energiu a inovatívne technológie, ako sú náš invertor , môžete využívať výhody celkového riešenia, ktoré výrazne maximalizuje návrat vašej investície. Nástenné jednotky Daikin sú v ponuke v rôznych štýloch a konfiguráciách, ktoré sú medzinárodne uznávané pre svoju veľkú hodnotu a vynikajúci dizajn.

Na tepelné čerpadlo môžete získať až 4 370,-Eur! Pomôžeme vám s výberom.

Všetko začína návrhom a cenovou ponukou, ktorú vám vypracujú naši odborníci. V cenovej ponuke Vám presne vypočítame, koľko bude štátna podpora „Zelená domácnostiam“ , a tiež Vám poskytneme informácie aj o Vašom doplatku. Neváhajte nás kontaktovať pretože inštalácia tepelného čerpadla, prípadná výmena za strarý kotol je veľmi rýchla a jednoduchá!

servis klimatizacii a tepelnych cerpadiel, montaz klimatizacii a tepelnych cerpadiel