Nástenná klimatizácia Fujitsu ASYG-KPCA 2.5kW ASYG-09KPCE / AOYG-09KPCA
Fujitsu ASYG-KPCA 2,5kW
search
  • Fujitsu ASYG-KPCA 2,5kW
  • Fujitsu ASYG-KPCA 2,5kW
  • Fujitsu ASYG-KPCA 2,5kW

Fujitsu ASYG-KPCA 2,5kW

703,50 €   s DPH

586,25 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Nástenná klimatizácia Fujitsu ASYG-KPCA 2.5kW ASYG-09KPCE / AOYG-09KPCA

Nástenná klimatizačná jednotka FUJITSU základnej série. Nominálny výkon chladenia je 3,4 kW. Klimatizácia má tichú prevádzku - iba 22dB v tichom režime. Používa sa ekologické chladivo R32.

Množstvo
Dostupné do 8 dní

Nástenná klimatizácia Fujitsu ASYG-KPCA 2.5kW ASYG-09KPCE / AOYG-09KPCA

ECONOMY SÉRIA - kompaktná a komfortná

FUJITSU ASYG-KPCA má vysoko účinný kompaktný, štíhly a štýlový hranatý dizajn. Má vysokú účinnosť a nízku spotrebu. Klimatizácia zabezpečí komfortné prúdenie vzduchu v interiéri a tichú prevádzku. Režim maximálneho výkonu poskytuje možnosť 20 minútovej prevádzky pri maximálnych otáčkach ventilátora aj rýchlosti kompresora, čím dosiahnete rýchle schladenie alebo vykúrenie miestnosti. WIFI modul je voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou dodávky).

Kúrenie a chladenie

Ku komfortnému pocitu pri chladení miestnosti prispieva optimalizovaná cirkulácia vzduchu. Klimatizácia jemne ohrieva miestnosť, tak že ventilátor udržuje stúpajúci teplý vzduch od nižšej vrstvy vzduchu v miestnosti. Veľkou výfukovou lamelou a novou štruktúrou výfuku vzduchu sa dosiahlo komfortné prúdenie vzduchu a tichá prevádzka. Chladiaci výkon klimatizácie začína na 2.5 kW a vykurovací výkon na 2.8 kW.

Funkcie od FUJITSU pre Váš komfort a pohodu

 Režim Economy

 Režim Powerfull

 Funkcia Restart

 Indikátor znečistenia filtra

 2 druhy časovača (programový a spánkový)

 Funkcia Auto changeover

Ovládanie cez Wifi

Umožňuje pohodlné, jednoduché a intuitívne ovládanie klimatizačnej jednotky prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo počítača kdekoľvek vo vnútri alebo mimo domu alebo budovy. Pre túto klimatizáciu ide o voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou dodávky).  

Chladivo R32 - nízka záťaž pre prírodu

Ekologické chladivo R32 má o dve tretiny nižšiu hodnotu environmentálnej záťaže oproti konvenčnému chladivu pre klimatizácie - R410A. Chladivo R32 sa tak pod značkou FUJITSU stáva široko používaným.

ASYG-KPCA25

Tabuľka vlastností

Výkon chladenia/kúrenia
2,5/ 2,8 kW
Energetická trieda
A++/A+
Komentáre (0)