Nástenná klimatizácia Hyundai Revolution 5,3 kW s Wi-fi
Hyundai Revolution 5,3 kW s Wi-fi
search
  • Hyundai Revolution 5,3 kW s Wi-fi
  • Hyundai Revolution 5,3 kW s Wi-fi
  • Hyundai Revolution 5,3 kW s Wi-fi

Hyundai Revolution 5,3 kW s Wi-fi

1 080,45 €   s DPH

900,38 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Nástenná klimatizácia Hyundai Revolution 5,3 kW s Wi-fi

Vysoký lesk bieleho panelu HYUNDAI REVOLUTION, vybavenej pokročilými funkciami, vytvára príjemný klasický vzhľad. Dokonale zapadne do interiéru každej miestnosti a zaistí najvyššiu úroveň pohodlia pri používaní.

Množstvo
Dostupné do 8 dní

Nástenná klimatizácia Hyundai Revolution 5,3 kW s Wi-fi

WiFi diaľkové ovládanie (štandard)

Ovládajte svoju klimatizáciu Hyundai, odkiaľkoľvek sa vám zachce! Klimatizácia Hyundai má štandardne možnosť pripojenia WiFi modulu, vďaka ktorému môžeme na diaľku nastavovať prevádzkovú teplotu, zapínať / vypínať zariadenie, meniť prevádzkové režimy alebo nastaviť týždenný rozvrh prevádzky nášho zariadenia. Ovládanie prebieha prostredníctvom aplikácie NetHome PLUS, ktorú je možné nainštalovať do telefónov so systémom Android alebo iOS.

Striebornými iónový a katalytický filter

Aby bola zaistená ešte lepšia kvalita vzduchu, je klimatizácia vybavená ďalšími filtrami: striebornými iónovými a katalytickými. Strieborný iónový filter zabíja baktérie a zabraňuje rastu mikroorganizmov, napríklad baktérie, vírusy, huby alebo spóry prostredníctvom iónov striebra sú zničené vnútornou bunkovou štruktúrou mikroorganizmov. Katalytický filter, neutralizuje mikroorganizmy, zárodky a nepríjemné pachy. Odporúča sa umiestniť každé 3-4 mesiace na priame slnečné svetlo na 6-8 hodín.

Ionizácia vzduchu

Vstavaný plazmový generátor uvoľňuje záporné ióny, čo vám umožňuje odstrániť zo vzduchu nepríjemné pachy, prachové častice, dym a prach, čím sa zníži elektrostaticita v miestnosti.

+ 8 ° C udržiavanie teploty

Táto funkcia vám umožňuje udržiavať v miestnosti v zimnom období konštantnú teplotu + 8 ° C vďaka automatickému riadeniu prevádzky klimatizácie.

21 dB (A), tichý režim a tichý režim

Moderný dizajn jednosmerných motorov ventilátorov a vylepšená zvuková izolácia vnútornej jednotky robia prevádzku našej klimatizácie prakticky nepočuteľnou. Funkcia QUIET znižuje hladinu hluku klimatizácie dokonca až na 21 dB (A), čím vytvára ideálne podmienky v spálni, detskej izbe - bez toho, aby narušoval pokojný spánok vašich blízkych.

Účinné vzduchové filtre s vysokou hustotou, filtrácia PM 2,5

Hlavné vzduchové filtre s vysokou hustotou a protiplesňovým a protiplesňovým účinkom zaistia najvyššiu kvalitu vzduchu vo vašom dome, pričom počas prevádzky klimatizácie dosiahnu úroveň filtrácie PM 2,5.

Kompatibilná s MULTI SPLIT

Vnútorná jednotka s danou funkciou môže fungovať ako v štandardnej verzii MONO -SPLIT 1 - 1, tak ju možno použiť aj na konfiguráciu s vonkajšími jednotkami MULTI.

revolution53

Tabuľka vlastností

Výkon chladenia/kúrenia
5,3/ 5,6kW
Energetická trieda
A+++/A++
Komentáre (0)