Inventor ARIA AR5 7,0 kW R32
Inventor ARIA AR5 7,0 kW R32
search
  • Inventor ARIA AR5 7,0 kW R32
  • Inventor ARIA AR5 7,0 kW R32
  • Inventor ARIA AR5 7,0 kW R32
  • Inventor ARIA AR5 7,0 kW R32
  • Inventor ARIA AR5 7,0 kW R32
  • Inventor ARIA AR5 7,0 kW R32

Inventor ARIA AR5 7,0 kW R32

1 360,80 €   s DPH

1 134,00 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Inventor klimatizácia ARIA AR5 - 7,0 kW / R32, sada vnútornej a vonkajšej jednotky s WiFi modulom

Množstvo
Dostupné do 8 dní

Sterilizačný HEPA filter

Užite si ideálnu atmosféru čistého a zdravého vzduchu u vás doma. Ionizátor zaisťuje prirodzeným a účinným spôsobom odstránenie škodlivých plávajúcich častíc, ako sú choroboplodné zárodky, baktérie, vírusy, dym, prach, pachy atď., a ponúka maximálne čistý vzduch, ktorý navodzuje pocit sviežosti.

Filter s trojitou účinnosťou

Zaistite si doma lepšiu kvalitu vzduchu.1.Filter poskytuje vitamín C pre zlepšujúcu produkciu kolagénu a elastínu.2.Ióny striebra pomáhajú redukovať baktérie a choroboplodné zárodky vo vzduchu.3.Filter tiež obsahuje funkciu chladný katalyzátor, ktorý absorbuje pachy a škodlivé látky zo vzduchu a úspešne redukuje formaldehyd a ďalšie nestabilné organické zlúčeniny.

8°C Vykurovanie

Predchádzajte prípadným škodám spôsobeným poveternostnými vplyvmi v miestach, ktoré nie sú trvalo vykurované, čo môže predstavovať v zime riziko zamrznutia. Zapnite funkciu 8°C a klimatizácia bude vykurovať miestnosť iba podľa potreby, pričom bude udržiavať stabilnú izbovú teplotu 8°C.

Ionizátor

Ionizátor generuje Ióny ktoré vytvárajú energiu. Táto energia dokáže minimalizovať pachy, prach a dym čím vytvára čistejšie a zdravšie prostredie.

Režim spánku

Vďaka režimu spánku klimatizačné zariadenie nastaví teplotu v miestnosti pre dokonalé spanie a veľkú úsporu energie.

4-cestné prúdenie vzduchu

Zabezpečte rovnomernú distribúciu vzduchu všetkými smermi a zakryte aj tie najťažšie časti miestnosti. Dizajn série klimatizácií umožňuje horizontálny aj vertikálny pohyb žalúzií. Bezstarostne a užívajte si absolútne pohodlie v každej časti vášho domova.

Pozlátený výmenník

Zaisťuje maximálnu ochranu klimatizácie, najmä v oblastiach s vysokou vlhkosťou. Zlatá antikorózna vrstva chladiva vonkajšej jednotky chráni pred slaným vzduchom, dažďom a inými korozívnymi prvkami, čím zaisťuje efektívny výkon klimatizácie a predlžuje jej životnosť.  Vďaka svojmu antibakteriálnemu pôsobeniu umožňuje vychutnať si dokonale čistú a zdravú atmosféru!

Wifi funkcia

Pokročilá technológia  poskytuje možnosť diaľkového ovládania a umožňuje vám jednoducho nastaviť klimatizáciu, nech ste kdekoľvek. Stiahnite si zadarmo aplikáciu Invmate II cez Google Play & App Store do svojho smartfónu alebo tabletu a vytvorte si ideálne podmienky odkiaľkoľvek. 

Chladivo R32

Chladivo R32 ECO s o 68 % nižším potenciálom globálneho otepľovania výrazne zlepši výkon vašej klimatizácie. Neovplyvňuje nepriaznivo ozónovú vrstvu, prispieva k znižovaniu vplyvu globálneho otepľovania tým, že zachytáva menšie množstvo tepla (GWP = 675) a dá sa ľahko znovu použiť a recyklovať.

Vynikajúci vykurovací výkon pod -15°C

Vynikajúci vykurovací výkon aj v tých najnáročnejších oblastiach s nízkou teplotou.

Follow Me funkcia

Inteligentný senzor je umiestnený na diaľkovom ovládači. Keď je aktivovaná funkcia Follow Me, nastavená teplota sa synchronizuje s inteligentným senzorom. Vaša nastavená teplota vás bude sprevádzať, kamkoľvek sa vy a diaľkové ovládanie pohnete, čo ponúka extra pohodlie a úsporu energie.

290 225

Tabuľka vlastností

Výkon chladenia/kúrenia
7,0/ 7,3kW
Energetická trieda
A++/A+
Komentáre (0)