Junkers CerapurSmart ZSB 14-3 CE + Junkers CW 100
Junkers CerapurSmart ZSB 14-3 CE + Junkers CW 100
search
  • Junkers CerapurSmart ZSB 14-3 CE + Junkers CW 100

Junkers CerapurSmart ZSB 14-3 CE + Junkers CW 100

1 545,18 €   s DPH

1 287,65 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Junkers CerapurSmart ZSB 14-3 CE + Junkers CW 10, 8730850029

Množstvo
Dostupné do 8 dní

Kondenzačný kotol Junkers CerapurSmart ZSB 14-3 CE s termostatom Junkers CW 100 a s možnosťou pripojenia externého zásobníka na teplú vodu. Kondenzačný kotol Junkers Cerapursmart Vám ponúka celý rad predností. Dá sa jednoducho obsluhovať, inštalovať a kombinovať so solárnymi zariadeniami Junkers. Tieto vlastnosti spolu s ostatnými zabezpečujú vysoký komfort vykurovania a prípravy teplej vody pri jeho použití. Jedným slovom skvelé základné prevedenie kondenzačného kotla.  Trieda ErP pre vykurovanie - A.
 
 
 
Moderná kondenzačná technika
CerapurSmart ponúka všetko čo je možné očakávať od moderného kondenzačného kotla - úspornú prevádzku, vysoký komfort vykurovania a prípravy teplej vody, jednoduchú obsluhu a údržbu. V prípade, že sa rozhodnete inštalovať i solárny systém, jeho pripojenie nie je žiadny problém.
 
 
Riešenie pre každú domácnosť
Kotol je vhodný pre inštaláciu do nových vykurovacích systémov v rodinných domoch a bytoch . V prípade modernizácie existujúceho vykurovacie systému nie je jeho použitie taktiež žiadny problém. Veľmi ľahko nahradí starší závesný kotol.
Prípravu teplej vody zabezpečuje buď v externem zásobníku (prevedenie ZSB) alebo prietokom (prevedenie ZWB).
V závislosti od potrieb konkrétneho objektu máte možnosť voľby z výkonových verzií 14, 22 a 24 kW. Ďalej je výhodné kotol kombinovať s ekvitermickým regulátorom Junkers, ktorý umožní komfortné ovládanie vykurovacieho systému.
Tepelný výmenník z vysoko odolnej a trvácnej hliníkovo-kremíkovej zliatiny s veľkou teplovýmennou plochou zabezpečuje vysokú účinnosť. Jeho údržba a čistenie sú veľmi jednoduché čo je ďašou prednosťou tohto kotla.
8730850029
Komentáre (0)