Samsung Luzon 3,5kw AR12TXHZAWKNEU,AR12TXHZAWKXEU
Samsung Luzon 3,5kw AR12TXHZAWKNEU,AR12TXHZAWKXEU
search
  • Samsung Luzon 3,5kw AR12TXHZAWKNEU,AR12TXHZAWKXEU
  • Samsung Luzon 3,5kw AR12TXHZAWKNEU,AR12TXHZAWKXEU

Samsung Luzon 3,5kw AR12TXHZAWKNEU,AR12TXHZAWKXEU

799,00 €   s DPH

665,83 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Nástenná klimatizačná jednotka Samsung Luzon 3,5kw AR12TXHZAWKNEU,AR12TXHZAWKXEU

  • A++ / A  energetická trieda
  • Výkon chladenia/kúrenia: 3,5kw/3,5 kW
  • Veľkosť miestnosti: 100m³
Množstvo
Dostupné do 8 dní

Nástenná klimatizačná jednotka Samsung Luzon 3,5kw AR12TXHZAWKNEU,AR12TXHZAWKXEU

Dobrý spánok

Režim Dobrý spánok vytvára ideálne prostredie na skvelý spánok. Vďaka regulácii teploty zabezpečí neustálu pohodu, takže zaspíte rýchlo, budete mať hlboký spánok a prebudíte sa svieži.

Automatické čistenie

Keď je klimatizácia vypnutá, funkcia automatického čistenia automaticky spustí ventilátor na odstránenie prachu a vlhkosti z výmenníka tepla. Takže zostane čistý a suchý, čo zabraňuje množeniu baktérií a plesní.

Rýchle chladenie

Rýchlo vychladí každý kút miestnosti pre neustály pocit pohodlia. Vďaka technológii zosilnenia digitálneho invertora ochladí vzduch až o 43 % rýchlejšie. Jeho pokročilý dizajn sa vyznačuje aj o 15 % väčším ventilátorom, o 18 % širším prívodom a o 31 % širšími lopatkami. Studený vzduch sa tak môže šíriť ďalej a v širšom rozsahu – a to až do 15 metrov.

Menej hluku

Vychlaďte svoje obytné priestory bez rušivého hluku. Hoci kompresor produkuje silný prúd vzduchu, je naozaj tichý, keďže používa dvojrúrový tlmič. Taktiež stlmuje hluk toku chladiva pri prevádzke na vysoký výkon a minimalizuje okolitý hluk pri prevádzke na nízky výkon.

Filter Easy Plus

Zabezpečiť efektívne fungovanie klimatizácie je hračka. Filter Easy Plus sa nachádza zvonka na hornej strane, takže ho možno jednoducho vybrať a vyčistiť. Hustá sieťovina zabezpečuje, že výmenník tepla zostane čistý, kým antibakteriálny povrch vás chráni pred nebezpečnými nečistotami vo vzduchu.

DuraFin™ Plus

Užívajte si príjemný chlad omnoho dlhšie. Výmenník tepla Ocean Fin je vyrobený z materiálu odolného proti korózii, ktorý ho chráni pred zhrdzavením. Môžete si tak dlhodobo užívať optimálny výkon výmenníka tepla. Špičková odolnosť proti korózii bola preukázaná 480-hodinovým testom SST (rozprašovanie slanej vody).

Chladiace médium R32

Chráňte našu planétu zmiernením dopadu klimatických zmien. Klimatizácia používa chladiace médium R32 novej generácie, ktoré nenarušuje ozónovú vrstvu a v porovnaní s tradičnými chladiacimi médiami R22 a R410A má len malý dopad na globálne otepľovanie. Je preto omnoho viac priateľské k životnému prostrediu.

Režim ECO

Chladenie nemusí byť energeticky náročné. V režime ECO sa využíva menšia kapacita kompresora v porovnaní s normálnym režimom, čím sa znižuje spotreba energie*. Umožňuje vám tým efektívnejšie schladiť miestnosť, keď vonku nie je príliš horúco, prípadne ušetriť energiu a peniaze pri akýchkoľvek podmienkach, aby ste sa už viac nemuseli báť účtu za elektrinu.

AR12TXHZAWKNEU

Tabuľka vlastností

Výkon chladenia/kúrenia
3,5/ 3,5 kW
Energetická trieda
A++/A+
Veľkosť miestnosti
100m³
Komentáre (0)