Inventor Matrix split 12 kW 240l 3f
 • -5%
Inventor Matrix split 12 kW 240l 3f
search
 • Inventor Matrix split 12 kW 240l 3f
 • Inventor Matrix split 12 kW 240l 3f
 • Inventor Matrix split 12 kW 240l 3f
 • Inventor Matrix split 12 kW 240l 3f

Inventor Matrix split 12 kW 240l 3f

7 696,50 €
7 311,68 €   s DPH Zľava 5%

6 093,06 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Inventor tepelné čerpadlo ALL IN ONE Matrix split 12 kW 240 litrov 3 fázové prevedenie

 • Tepelné čerpadlo Inventor Matrix Split sa skladá z vnútornej a vonkajšej jednotky.
 • Vnútorná jednotka (hydrobox) je vybavená 3kW záložným zdrojom.
 • Wifi v cene zariadenia.
 • 5 ročná záruka
 • Súčasťou balenia nie je Inventor káblový ovládač- nutný na prevádzku zariadenia!

Dotácia na tepelné čerpadlá INVENTOR

Množstvo
Dostupné do 8 dní

Inventor tepelné čerpadlo ALL IN ONE Matrix split 12 kW 240 litrov 3 fázové prevedenie

Matrix Split tepelné čerpadlá pre vysoký výkon, úsporu energie a maximálny komfort!

 • Energetická trieda A+++ pre úsporu energie a peňazí s vynikajúcim výkonom
 • Vynikajúca prevádzka aj pri extrémnych vonkajších teplotách
 • Vstupná voda do 65°C pre pripojenie radiátorov
 • Kompletné centrálne ovládanie s jednoduchým používaním vďaka dotykovému ovládaniu vášho zariadenia s viacjazyčným menu s rôznymi funkciami
 • Nastavte zariadenie cez Wi-Fi
 • Vybavený spodným základným odporom proti námraze na vonkajšej jednotke pre prevádzku pri nízkych teplotách
 • Dve úrovne tichej prevádzky pre zníženie hluku

Dizajn typu všetko v jednom pre úplné pohodlie, flexibilitu a zaručený výkon!

Integrované tepelné čerpadlá deleného typu Inventor (všetko v jednom) ponúkajú kompletné riešenie pre váš domov, pretože majú integrovaný zásobník vody na výrobu teplej úžitkovej vody (TÚV), čo vám ponúka flexibilitu a zaručený výsledok.

Okrem toho sú ideálnym riešením pre vykurovanie a chladenie, ktoré pokrývajú všetky potreby vášho priestoru ako podlahové vykurovanie a chladenie, vykurovanie priestorov radiátormi, chladenie a vykurovanie pomocou fancoilov.

Kompletné riešenie

Integrované tepelné čerpadlá deleného typu Inventor (všetko v jednom) sú kompletným riešením pre každú domácnosť, pretože obsahujú nádrž na vodu. Preto nie je potrebné kupovať ďalšie zariadenie. Týmto spôsobom máte dva v jednom zariadení, čo šetrí priestor a čas, pretože nemusíte hľadať ďalšie zariadenie.

Vstavaná vnútorná jednotka

Dizajn vstavanej vnútornej jednotky zaisťuje elegantný výsledok vo vašej domácnosti, modernizuje vašu kuchyňu a zároveň vám poskytuje pohodlie, ktoré potrebujete.

Špičková technológia, úspora energie a vynikajúci výkon vykurovania a chladenia!

Matrix tepelné čerpadlá sú ideálnou voľbou na vykurovanie a chladenie vašich priestorov, ako aj na výrobu teplej úžitkovej vody (TÚV). Potreby vášho priestoru môžete uspokojiť pomocou podlahového vykurovania a chladenia, vykurovania radiátormi, klimatizácie a vykurovania s fancoilmi a teplou vodou. Energetická trieda A+++ ponúka vysoký výkon a nízku spotrebu aj pri extrémnych teplotách. Špeciálna vykurovacia zóna vo vonkajšej jednotke predlžuje životnosť čerpadla. Okrem toho môžete mať úplnú kontrolu pomocou dotykového ovládania s viacjazyčným menu a vybrať si medzi 2 úrovňami tichej prevádzky a s možnosťou Wi-Fi môžete na diaľku ovládať teplotu v miestnosti a vytvoriť tak ideálnu atmosféru!

Energetická trieda A+++

Technologická prevaha tepelných čerpadiel Inventor zaručuje vynikajúci výkon pri najnižších funkčných nákladoch. Využite najvyššiu energetickú triedu A+++ (kúrenie – teplá zóna) a šetrite energiu pri vytváraní požadovaných podmienok.

Vysoká účinnosť aj pri nízkych vonkajších teplotách okolia

Tepelné čerpadlá vďaka svojej špeciálnej konštrukcii s výstupnou teplotou až 65°C pre napojenie na vykurovacie telesá ponúkajú chladenie, vykurovanie ako aj prípravu teplej vody. Zároveň je zabezpečený ich bezproblémový chod aj pri extrémnych vonkajších teplotách, ktoré dosahujú až -25°C.

Ovládanie

Tepelné čerpadlá sú vybavené dotykovým káblovým ovládačom pre ešte jednoduchšie používanie vášho spotrebiča a ponúkajú prístup k dôležitému množstvu funkcií.

• Nastavte tepelné čerpadlo na prevádzku podľa vášho týždenného plánu a užívajte si ideálne podmienky vo vašom priestore a dostupnosť TÚV v prípade potreby, šetrite energiu a peniaze na dennej báze vďaka Weekly Timer.

• Aktivujte funkciu Eco a znížte spotrebu energie, čím šetríte energiu a peniaze.

• Znížte spotrebu energie a zároveň ušetrite peniaze, aj keď ste mimo domova pomocou režimu Prázdniny. Tepelné čerpadlo môžete dodatočne naprogramovať s rôznymi prevádzkovými nastaveniami prostredníctvom režimu Holiday Home, aby sa aktivovalo rýchlo a jednoducho, keď sa vaša domáca aktivita zmení od vášho typického denného plánu.

• Dosiahnite ideálne podmienky vo svojom priestore pomocou káblového ovládača ako externého termostatu. Zabudovaný teplotný senzor poskytne tepelnému čerpadlu presné informácie o teplote v miestnosti pre zvýšenie komfortu.

Wi-Fi štandard

Prostredníctvom inteligentnej správy Wi-Fi si vytvoríte prostredie, aké si prajete, odkiaľkoľvek. Stiahnite si zadarmo aplikáciu Comfort Home z Google Play alebo App Store a ušetrite energiu prevádzkou vášho spotrebiča prostredníctvom smartfónu alebo tabletu.

2-stupňový tichý režim

Znížte hladinu hluku tepelného čerpadla ešte viac výberom dvoch rôznych úrovní tichej prevádzky.

Vyhrievací pás kompresora a podvozku

Jednotky tepelného čerpadla sú navrhnuté s predinštalovanými vykurovacími pásmi umiestnenými na podvozku a kompresore, aby bola zabezpečená ich chránená prevádzka aj pri extrémnych poveternostných podmienkach, dlhšia prevádzková životnosť a rýchle a efektívne poskytovanie vysokej účinnosti a hviezdnych vykurovacích podmienok.

Výhody

Funkcia dezinfekcie 65~70⁰C

Udržujte pôvodnú kvalitu TÚV v nádrži na vodu a eliminujte choroboplodné zárodky a baktérie zvýšením teploty vody v nej až na 70 °C.

Funkcia rýchlej teplej úžitkovej vody

Môžete si vybrať funkciu Fast DHW pre jednotku na výrobu TÚV, keď je potrebné okamžite pripraviť teplú vodu.

Všetky DC invertory

Vďaka zahrnutiu technológie All DC Inverter pracujú tepelné čerpadlá Inventor pri ideálnych nastaveniach podľa neustále sa meniacich potrieb spotreby, pracujú pri najnižšej možnej hladine hluku a zároveň šetria energiu.

Riadenie záložného zdroja vykurovania

Schopnosť ovládať sekundárny externý zdroj vykurovania (existujúci olejový kotol, elektrický odpor atď.) pre paralelnú prevádzku s tepelným čerpadlom.

Inteligentná sieť pripravená

Tepelné čerpadlá Inventor, navrhnuté ako šetrné k životnému prostrediu, sa môžu pripojiť k inteligentnej sieti Smart City. Vďaka prepojeniu s inteligentnou sieťou môžu tepelné čerpadlá automaticky meniť svoju činnosť tak, aby aktivovali výrobu TÚV, keď je k dispozícii prebytok energie, alebo aby obmedzili svoju prevádzku, keď je elektrická sieť preťažená, čím šetrí energiu a pomáha chrániť životné prostredie.

Prevádzka sušenia podlahy

Chráňte podlahu svojho domova vďaka funkcii sušenia podlahy, ktorá dokáže postupne zvyšovať teplotu podlahového vykurovania, aby nedošlo k poškodeniu podlahy a pre plynulejší prechod do režimu vykurovania. Funkcia Vysúšanie podlahy je doplnkovým riešením pre inštalatéra, pretože pomáha odstrániť prípadnú zvyškovú vlhkosť, ktorá sa môže vyskytnúť pri inštalácii nových okruhov podlahového vykurovania, čím chráni novú inštaláciu a zabezpečuje lepšie a efektívnejšie využitie tepelného čerpadla.

Ovládanie 2 zón

Zabezpečte úsporu energie, pohodlie a flexibilitu. Tepelné čerpadlá majú možnosť ovládania 2 vykurovacích zón, napríklad aplikácia s radiátormi a podlahovým vykurovaním.

Kompenzačná funkcia

Aktiváciou jednej z 32 rôznych sezónnych prevádzkových kriviek tepelné čerpadlo automaticky upraví ideálnu teplotu vody podľa vonkajšej teploty, čím ponúka komfortné a energeticky úsporné riešenia.

Modbus RTU

Pripojte až 16 tepelných čerpadiel k vášmu systému riadenia budovy prostredníctvom protokolu Modbus RTU, aby ste ich plne začlenili do vášho inteligentného domu/budovy a dosiahli úplnú kontrolu nad prostredím vášho priestoru.

Flexibilná inštalácia

Integrované tepelné čerpadlá deleného typu Inventor (všetko v jednom) sú ideálnou voľbou pre jednoduchú inštaláciu bez stresu. Vďaka dizajnu všetko v jednom a vstavanej nádrži na vodu nie je potrebné pripájať jednotku k externému zariadeniu nádrže na vodu. Inštalácia sa stáva ešte jednoduchšou, pretože výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou môže byť až 20 metrov a celková dĺžka potrubia až 30 metrov.

Dotácia na tepelné čerpadlá INVENTOR

Všetky tepelné čerpadlá Mitsubishi vzduch-voda sú registrované v programe na poskytovanie dotácií Zelená domácnostiam. Môžete tak získať štátnu dotáciu až do výšky 4370 Eur v závislosti od výkonu vonkajšej jednotky.

ATS12S240l

Tabuľka vlastností

Typ
All-in-One
Vykurovací výkon (kW)
12,0 kW
Komentáre (0)