Inventor Matrix 22,0 kW Monoblok
 • -5%
Inventor Matrix 22,0 kW Monoblok
search
 • Inventor Matrix 22,0 kW Monoblok

Inventor Matrix 22,0 kW Monoblok

9 439,50 €
8 967,53 €   s DPH Zľava 5%

7 472,94 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Tepelné čerpadlo Inventor Matrix 22 kW Monoblok

 • Tepelné čerpadlo Inventor Matrix Mono sa skladá z vonkajšej jednotky, ktorá je vybavená 3kW záložným doohrevom.
 • Wifi v cene zariadenia.
 • 5 ročná záruka
 • Súčasťou balenia nie je Inventor káblový ovládač- nutný na prevádzku zariadenia.

Dotácia na tepelné čerpadlá INVENTOR

Množstvo
Na objednávku

Tepelné čerpadlo Inventor Matrix 22 kW Monoblok

Matrix tepelné čerpadlá Matrix tepelné čerpadlá jedného typu pre vysoký výkon, úsporu energie a ideálne podmienky!

 • Energetická trieda A+++ pre úsporu energie a peňazí
 • Vysoký výkon aj pri extrémnych teplotách
 • Vstupná voda do 65°C pre pripojenie radiátorov
 • Kompletné centrálne ovládanie s jednoduchým používaním vďaka dotykovému ovládaniu vášho zariadenia s viacjazyčným menu s rôznymi funkciami
 • Jednoducho nastavte svoje zariadenie cez Wi-Fi odkiaľkoľvek
 • Vybavený spodným základným odporom proti námraze na vonkajšej jednotke pre prevádzku pri nízkych teplotách
 • Možnosť paralelného pripojenia až 6 jednotiek v rovnakej sieti

Špičková technológia, maximálna účinnosť a úspora peňazí!

Matrix tepelné čerpadlá sú ideálnym riešením na vykurovanie a chladenie vašich priestorov, ako aj na prípravu teplej úžitkovej vody (TÚV). V závislosti od potrieb vášho priestoru môžete využiť podlahové kúrenie a chladenie, radiátorové kúrenie, klimatizáciu a vykurovanie fancoilmi a teplou vodou. Dômyselná konštrukcia vonkajšej jednotky predlžuje životnosť čerpadla vďaka špeciálnej vykurovacej zóne na jeho spodnej ploche a kompresoru. Vďaka energetickej triede +++ ušetríte veľa energie a peňazí. Navyše aj pri extrémnych teplotách zostáva výkon vysoký, takže môžete vytvoriť ideálne podmienky pripojením radiátorov k jednotke. Okrem toho môžete jednoducho pripojiť až 6 jednotiek k rovnakej vodovodnej sieti vďaka funkcii Kaskáda. Nakoniec, s možnosťou Wi-Fi Standard môžete mať úplnú kontrolu odkiaľkoľvek a vďaka ovládaču s dotykovou obrazovkou s viacjazyčným menu si môžete jednoducho a rýchlo vychutnať všetky možnosti dostupné na zariadení.

Energetická trieda A+++

Technologická prevaha tepelných čerpadiel Inventor zaručuje vynikajúci výkon pri najnižších funkčných nákladoch. Využite najvyššiu energetickú triedu A+++ (kúrenie – teplá zóna) a šetrite energiu pri vytváraní požadovaných podmienok.

Vysoká účinnosť aj pri nízkych vonkajších teplotách okolia

Tepelné čerpadlá vďaka svojej špeciálnej konštrukcii s výstupnou teplotou až 65°C pre napojenie na vykurovacie telesá ponúkajú chladenie, vykurovanie ako aj prípravu teplej vody. Zároveň je zabezpečený ich bezproblémový chod aj pri extrémnych vonkajších teplotách, ktoré dosahujú až -25°C.

Ovládanie

Tepelné čerpadlá sú vybavené dotykovým káblovým ovládačom pre ešte jednoduchšie používanie vášho spotrebiča a ponúkajú prístup k dôležitému množstvu funkcií.

• Nastavte tepelné čerpadlo na prevádzku podľa vášho týždenného plánu a užívajte si ideálne podmienky vo vašom priestore a dostupnosť TÚV v prípade potreby, šetrite energiu a peniaze na dennej báze vďaka Weekly Timer.

• Aktivujte funkciu Eco a znížte spotrebu energie, čím šetríte energiu a peniaze.

• Znížte spotrebu energie a zároveň ušetrite peniaze, aj keď ste mimo domova pomocou režimu Prázdniny. Tepelné čerpadlo môžete dodatočne naprogramovať s rôznymi prevádzkovými nastaveniami prostredníctvom režimu Holiday Home, aby sa aktivovalo rýchlo a jednoducho, keď sa vaša domáca aktivita zmení od vášho typického denného plánu.

• Dosiahnite ideálne podmienky vo svojom priestore pomocou káblového ovládača ako externého termostatu. Zabudovaný teplotný senzor poskytne tepelnému čerpadlu presné informácie o teplote v miestnosti pre zvýšenie komfortu.

Wi-Fi štandard

Prostredníctvom inteligentnej správy Wi-Fi si vytvoríte prostredie, aké si prajete, odkiaľkoľvek. Stiahnite si zadarmo aplikáciu Comfort Home z Google Play alebo App Store a ušetrite energiu prevádzkou vášho spotrebiča prostredníctvom smartfónu alebo tabletu.

2-stupňový tichý režim

Znížte hladinu hluku tepelného čerpadla ešte viac výberom dvoch rôznych úrovní tichej prevádzky.

Vyhrievací pás kompresora a podvozku

Jednotky tepelného čerpadla sú navrhnuté s predinštalovanými vykurovacími pásmi umiestnenými na podvozku a kompresore, aby bola zabezpečená ich chránená prevádzka aj pri extrémnych poveternostných podmienkach, dlhšia prevádzková životnosť a rýchle a efektívne poskytovanie vysokej účinnosti a hviezdnych vykurovacích podmienok.

Výhody

Funkcia dezinfekcie 65~70⁰C

Udržujte pôvodnú kvalitu TÚV v nádrži na vodu a eliminujte choroboplodné zárodky a baktérie zvýšením teploty vody v nej až na 70 °C.

Funkcia rýchlej teplej úžitkovej vody

Môžete si vybrať funkciu Fast DHW pre jednotku na výrobu TÚV, keď je potrebné okamžite pripraviť teplú vodu.

Všetky DC invertory

Vďaka zahrnutiu technológie All DC Inverter pracujú tepelné čerpadlá Inventor pri ideálnych nastaveniach podľa neustále sa meniacich potrieb spotreby, pracujú pri najnižšej možnej hladine hluku a zároveň šetria energiu.

Riadenie záložného zdroja vykurovania

Schopnosť ovládať sekundárny externý zdroj vykurovania (existujúci olejový kotol, elektrický odpor atď.) pre paralelnú prevádzku s tepelným čerpadlom.

Inteligentná sieť pripravená

Tepelné čerpadlá Inventor, navrhnuté ako šetrné k životnému prostrediu, sa môžu pripojiť k inteligentnej sieti Smart City. Vďaka prepojeniu s inteligentnou sieťou môžu tepelné čerpadlá automaticky meniť svoju činnosť tak, aby aktivovali výrobu TÚV, keď je k dispozícii prebytok energie, alebo aby obmedzili svoju prevádzku, keď je elektrická sieť preťažená, čím šetrí energiu a pomáha chrániť životné prostredie.

Prevádzka sušenia podlahy

Chráňte podlahu svojho domova vďaka funkcii sušenia podlahy, ktorá dokáže postupne zvyšovať teplotu podlahového vykurovania, aby nedošlo k poškodeniu podlahy a pre plynulejší prechod do režimu vykurovania. Funkcia Vysúšanie podlahy je doplnkovým riešením pre inštalatéra, pretože pomáha odstrániť prípadnú zvyškovú vlhkosť, ktorá sa môže vyskytnúť pri inštalácii nových okruhov podlahového vykurovania, čím chráni novú inštaláciu a zabezpečuje lepšie a efektívnejšie využitie tepelného čerpadla.

Ovládanie 2 zón

Zabezpečte úsporu energie, pohodlie a flexibilitu. Tepelné čerpadlá majú možnosť ovládania 2 vykurovacích zón, napríklad aplikácia s radiátormi a podlahovým vykurovaním.

Kompenzačná funkcia

Aktiváciou jednej z 32 rôznych sezónnych prevádzkových kriviek tepelné čerpadlo automaticky upraví ideálnu teplotu vody podľa vonkajšej teploty, čím ponúka komfortné a energeticky úsporné riešenia.

Modbus RTU

Pripojte až 16 tepelných čerpadiel k vášmu systému riadenia budovy prostredníctvom protokolu Modbus RTU, aby ste ich plne začlenili do vášho inteligentného domu/budovy a dosiahli úplnú kontrolu nad prostredím vášho priestoru.

Flexibilná inštalácia

Integrované tepelné čerpadlá deleného typu Inventor (všetko v jednom) sú ideálnou voľbou pre jednoduchú inštaláciu bez stresu. Vďaka dizajnu všetko v jednom a vstavanej nádrži na vodu nie je potrebné pripájať jednotku k externému zariadeniu nádrže na vodu. Inštalácia sa stáva ešte jednoduchšou, pretože výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou môže byť až 20 metrov a celková dĺžka potrubia až 30 metrov.

Dotácia na tepelné čerpadlá INVENTOR

Všetky tepelné čerpadlá Mitsubishi vzduch-voda sú registrované v programe na poskytovanie dotácií Zelená domácnostiam. Môžete tak získať štátnu dotáciu až do výšky 4370 Eur v závislosti od výkonu vonkajšej jednotky.

ATM22T

Tabuľka vlastností

Vykurovací výkon (kW)
22,0 kW
Komentáre (0)