Samsung EHS Split 9,0 kW AE090RNYDGG/EU + AE090RXEDGG/EU Trojfázové prevedenie
 • -5%
Samsung EHS Split 9,0 kW AE090RNYDGG/EU + AE090RXEDGG/EU Trojfázové prevedenie
search
 • Samsung EHS Split 9,0 kW AE090RNYDGG/EU + AE090RXEDGG/EU Trojfázové prevedenie
 • Samsung EHS Split 9,0 kW AE090RNYDGG/EU + AE090RXEDGG/EU Trojfázové prevedenie
 • Samsung EHS Split 9,0 kW AE090RNYDGG/EU + AE090RXEDGG/EU Trojfázové prevedenie
 • Samsung EHS Split 9,0 kW AE090RNYDGG/EU + AE090RXEDGG/EU Trojfázové prevedenie

Samsung EHS Split 9,0 kW AE090RNYDGG/EU + AE090RXEDGG/EU Trojfázové prevedenie

6 403,95 €
6 083,75 €   s DPH Zľava 5%

5 069,79 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Tepelné čerpadlo Samsung EHS Split 9,0 kW AE090RNYDGG/EU + AE090RXEDGG/EU Trojfázové prevedenie s nástennou hydro jednotkou, (vzduch/voda)

 • Kompatibilita so zásobníkom TUV tretej strany
 • Kompatibilita s termostatmi, solárnymi panelmi a záložnými zdrojmi tepla
 • Intuitívny farebný dotykový ovládač vo viacerých jazykoch – CZ, SK, EN
 • 2-zónové ovládanie, vhodné pre podlahové vykurovanie a radiátory
 • SmartThings kompatibilný s voliteľnou sadou Wi-Fi
 • Integrovaný záložný ohrievač pre zaistenie nepretržitého vykurovania
 • Prevádzkový rozsah vykurovania od -25°C do 46°C, prevádzkový rozsah chladenia od 10°C do 46°C
 • Prevádzkový rozsah ohrevu TUV od -25°C do 43°C
 • Teplota výstupnej vody (LWT) – vykrovanie 15 – 65°C, chladenie 5 – 25°C
 • MWR-WW10JN káblový ovládač v balení

Dotácia na tepelné čerpadlá SAMSUNG

Množstvo
Na objednávku

TEPELNÉ ČERPADLO Samsung EHS Split 9,0 kW AE090RNYDGG/EU + AE090RXEDGG/EU Trojfázové prevedenie s nástennou hydro jednotkou, Tepelné čerpadlo (vzduch/voda)

Tepelné čerpadlo Samsung EHS ClimateHub Split je založené na systéme “vzduch – voda”. To znamená, že berie energiu z vonkajšieho vzduchu a využíva ju na ohriatie vody do radiátorov, podlahového kúrenia a samozrejme aj ako teplú úžitkovú vodu. Samsung EHS ClimateHub Split je delené tepelné čerpadlo na vnútornú jednotku “hydrobox” s integrovaným výmenníkom a zásobníkom TUV a vonkajšiu jednotku.

Tepelné čerpadlo s nástennou hydro jednotkou

Vonkajšia jednotka EHS Split je pripojená k a nástenná vodná jednotka na kombináciu s a nádrž na teplú úžitkovú vodu (TUV) tretej strany aby vyhovoval všetkým požiadavkám. Pri použití s Hydro jednotka, Split umožňuje výrobu teplej úžitkovej vody a podlahového vykurovania/chladenia a vykurovania radiátormi.

SmartThings

Aplikácia SmartThings dokáže z každého domova urobiť inteligentný dom jednoduchým kliknutím. Aplikácia SmartThings poskytuje konektivitu s tepelnými čerpadlami EHS, klimatizačnými zariadeniami WindFreeTM a audio/video zariadeniami Samsung a zariadení cez domácu Wi-Fi.

Voliteľná súprava Wi-Fi umožňuje ovládanie vnútorných jednotiek EHS a voliteľnej klimatizácie prostredníctvom smartfónu aplikáciu Samsung SmartThings1. Aplikácia vám umožňuje sledovať, sledovať a spravovať, ako a kedy je kompatibilný so spoločnosťou Samsung spotrebiče a klimatizácie plnia svoje úlohy.

So systémom umelej inteligencie (AI) Bixby 2.01 môže zariadenie vykonávať používateľské hlasové príkazy2. Dokonca analyzuje prostredie, preferovaný režim, teplotu a navrhne najlepšie nastavenia umožňujúce optimálne nastavenie vnútorná klíma 3.

Spotreba energie

Samsung EHS obsahuje celý rad pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú optimalizovať spotrebu energie a sú nezávisle certifikované ako dodávacie zvýšená energetická účinnosť v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi.

Rôzne funkcie na úsporu energie

2-zónová regulácia umožňuje súčasné vykurovanie s dvomi rôznymi požiadavkami na teplotu vody. Funkcia Photovoltaic Enabled kontroluje stav solárnych panelov a upravuje teplotu, aby sa znížila spotreba elektrickej energie v sieti. Zatiaľ čo funkcia Smart Grid Ready pomáha používateľom vziať výhoda ekonomicky efektívnych a udržateľných možností napájania.

DurafinTM Ultra

Vonkajšia jednotka Samsung EHS DurafinTM Ultra má anti- korozívna vrstva epoxidového akrylu a hydrofilnú vrstvu akrylu živica, ktorá rozptyľuje vodu a posilňuje jeho odolnosť proti korózii. Jeho zlepšená kvalita bola preukázaná pomocou testu soľného spreja (SST) za obdobie 2 280 hodín1 s žiadny únik chladiva 2.

Široký prevádzkový rozsah

Nástenné vodné jednotky EHS môžu vypúšťať studenú a teplú vodu od 5 do 55 °C (teplota výstupnej vody) a ClimateHub (Integrovaná vodná jednotka v nádrži) môže uchovávať až 70 °C vody (v dôsledku prevádzky ohrievača s pomocným čerpadlom). Vnútorné jednotky vzduch-vzduch EHS TDM Plus vám poskytujú rýchly individuálny ohrev -25 až 24 °C a chladenie 10 až 46 °C pre každú miestnosť. Ako ohrev vzduch-voda na -25 až 35 °C a chladenie na 10 až 43 °C. Pre EHS Mono a EHS Split s chladivom R32 je vyššia výstupná voda Teplota (LWT) a s novým EHS Mono HT Silent je vyššia teplota výstupnej vody (LWT) pri ešte nižšej okolitej teplote.

Technológia digitálneho invertoru

Na rozdiel od bežnej pevnej rýchlosti kompresory, ktoré sa často vypínajú vypnite a zapnite kompresor automaticky upravuje svoju rýchlosť v reakcii na zmeny v okolitá izbová teplota. Tak to pomáha zaistiť optimálny komfort udržiavanie požadovanej teploty s malou fluktuáciou. okrem toho technológia digitálneho invertoru optimalizuje spotrebu energie, čo znižuje spotreba energie.

Dvojitý rotačný BLDC kompresor

Inteligentný dizajn a prémiový kompresor pohyblivé časti EHS poskytujú vyvážený výkon, plne v súlade s EU predpismy na zvýšenie účinnosti.

Dvojitý rotačný BLDC kompresor EHS vonkajšia jednotka vám ponúka vyššiu efektivitu a spoľahlivosť. Jeho dvojité vačky a dve rovnováhy vytvárajú nízke úrovne vibrácií, prispieva k plynulejšiemu a tichšiemu chodu. Použitie vysokej kvality pohyblivých časti, ako sú robustné ložiská a tiež prémiové zodpovedajúce valce a lopatky zaisťuje oveľa lepšiu stabilitu a odolnosť.

Tichšia prevádzka

Kombinácia vynikajúcej izolácie a nízkych vibrácií vytvára menej hluku, takže vytvára komfort atmosféru. Vďaka novo vyvinutému Sine od spoločnosti Samsung Technológia Wave Controller bude počuť oveľa menej hluk pri prevádzke klimatizácie v porovnaní na predchádzajúce verzie. Na rozdiel od bežnej Square Wave Ovládač, ktorý vydáva znateľný zvuk, vydáva prúdové vlny, ktoré majú hladkú krivku bez špičiek alebo vlnky. To výrazne znižuje vytvorený hluk pri vonkajšej jednotke, takže funguje veľmi ticho1 a vytvára menšie rušenie.

Dvojvrstvová zvuková izolácia

Kompresor je plne pokrytý dvojvrstvovým izolačným materiálom, ktorý pohlcuje a minimalizuje hluk. Keď sa použije, zvuk dosiahne približne o 3 dB menej. Funguje teda ticho a diskrétne a pritom stále poskytuje vysokokvalitný výkon.

Kontrola ochrany proti zamrznutiu

Jednotka Samsung EHS, ktorá poskytuje interiér s vykurovacou energiou je inštalovaný vonku na odsávanie teplo z okolitého vzduchu. Preto vždy, keď sa prevádzka kompresora sa zastaví počas okolitého prostredia podmienkach pod 0 °C môže voda vo vnútri potrubia zamrznúť a expandovať, môže to poškodiť vodovodné potrubie a komponenty. Aby sa tomu zabránilo, ochrana proti zamrznutiu funkcia ovládania je štandardne aktivovaná. V mimo prevádzky režime, ak vonkajšia teplota klesne na 3 °C alebo menej, čerpadlo na strane vodovodného potrubia je nútene ovládané zabrániť zamrznutiu vo vodovodnom potrubí. Pre externú vodu potrubia a funkcia ochrany proti zamrznutiu používajú propylén glykol s hodnotením toxicity triedy 1, ako je uvedené v časti Klinické Toxikológia komerčných produktov, 5. vydanie.

Dotácia na tepelné čerpadlá SAMSUNG

Všetky tepelné čerpadlá SAMSUNG vzduch-voda sú registrované v programe na poskytovanie dotácií Zelená domácnostiam. Môžete tak získať štátnu dotáciu až do výšky 4370 Eur v závislosti od výkonu vonkajšej jednotky.

Výrobca: SAMSUNG
SEER koeficient sezónnej ener. účinnosti chladenia 4,12
Prevádzková teplota/chladenie (°C) 10/+46
Energ.účinnosť pre vykurovanie A+++
SCOP koeficient sezónnej ener.účinnosti-vykurovani 4,81
Prevádzková teplota/vykurovanie (°C) -25/+35
Dĺžka rozvodov min./max. (m) max-35
Maximálne prevýšenie vnút. a vonk.jednotky (m) 20
El.nápájanie (V/Ph/Hz) 380-415/50
Druh chladiva R32
Vykurovací výkon nominálny A7/W35 (kW) 9,00
Chladiaci výkon - nominálny výkon A35/W7 (kW) 8,7
Režim chladenie
Výstupná teplota vody - vykurovanie 15~65
Hladina akustického tlaku 49
Výstupná teplota vody - chladenie 5~25
Rozmery - vnútorná jednotka (VxŠxH)(mm) 510x850x315
Rozmery-vonkajšia jednotka (VxŠxH)(mm) 940X1420X330
Hmotnosť-vnútorná jednotka (kg) 46,50
Hmotnosť-vonkajšia jednotka (kg) 72,00
Súčasťou dodávky je vonkajšia jednotka, vnútorná jednotka,predplnené chladivo, káblový ovládač
Priemer pripojovacieho hrdla (mm) DN32
Záruka (v mesiacoch) 24 (5 rokov pri inštalácii našou firmou)

ehssplit9kw2

Tabuľka vlastností

Vykurovací výkon (kW)
9 kW
Komentáre (0)