Tepelné čerpadlo Elco 5kW Aerotop SPLIT 05.2 M-CRX 1Z 180l 1f
  • -5%
Tepelné čerpadlo Elco 5kW Aerotop SPLIT 05.2 M-CRX 1Z 180l 1f
search
  • Tepelné čerpadlo Elco 5kW Aerotop SPLIT 05.2 M-CRX 1Z 180l 1f

Tepelné čerpadlo Elco 5kW Aerotop SPLIT 05.2 M-CRX 1Z 180l 1f

8 169,00 €
7 760,55 €   s DPH Zľava 5%

6 467,13 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Tepelné čerpadlo Elco 5kW Aerotop SPLIT so zásobníkom 180l, split 1faza

AEROTOP SPLIT.2 nastavuje nové meradlo pre nákladovo efektívne a udržateľné vykurovanie a chladenie. Systém deleného tepelného čerpadla vzduch-voda, ktorý poskytuje bezkonkurenčnú energetickú účinnosť A+++, ponúka nízke prevádzkové náklady po celý rok a dosahuje dokonalé rovnováhy medzi cenou a výkonom.

Množstvo
Dostupné do 8 dní

Tepelné čerpadlo Elco 5kW Aerotop SPLIT so zásobníkom 180l, split 1faza

ZAISTIŤ UDRŽATEĽNÝ KOMFORT VYKUROVANIA NEBOLO NIKDY JEDNODUCHŠIE

AEROTOP SPLIT.2 nastavuje nové meradlo pre nákladovo efektívne a udržateľné vykurovanie a chladenie. Systém deleného tepelného čerpadla vzduch-voda, ktorý poskytuje bezkonkurenčnú energetickú účinnosť A+++, ponúka nízke prevádzkové náklady po celý rok a dosahuje dokonalé rovnováhy medzi cenou a výkonom. Vďaka mnohoročným skúsenostiam s tepelným čerpadlom a snahe zaistiť vždy najlepší užívateľský komfort vyvinula spoločnosť ELCO tepelné čerpadlo AEROTOP SPLIT.2 práve pre Vás. Vďaka použitiu klimaticky šetrného chladiva (R32) je CO2 stopa tepelného čerpadla AEROTOP SPLIT.2 znížená o viac ako 70% - získate pridanú hodnotu pre Vašu domácnosť a zároveň chránite životné prostredie. Kompletná modernizácia vnútornej jednotky zaručuje mimoriadne nízke tepelné straty. Navyše vstavané príslušenstvo zaisťuje bezpečný a dlhotrvajúci prevádzka systému, vďaka ktorému je tepelné čerpadlo AEROTOP SPLIT.2 okamžite funkčným riešením prvej voľby. Novo vyvinutý displej REMOCON PLUS.2 posúva design a použiteľnosť na novú úroveň. Spolu s aplikáciou REMOCON NET môžete ovládať funkcie vášho systému odkiaľkoľvek pomocou smartfónu alebo tabletu. Optimalizácia spotreby ani riešenie problémov nebolo nikdy jednoduchšie a pohodlnejšie. Nové tepelné čerpadlo AEROTOP SPLIT.2 kombinuje hospodárnu prevádzku s dlhotrvajúcim ohrevom. Ešte nikdy nebola lepšia príležitosť začať využívať výhody.

ÚČINNOSŤ A UDRŽATEĽNOSŤ

AEROTOP SPLIT.2 poskytuje vynikajúcu účinnosť vykurovania A+++ s prvotriednym COP @ A7/W35 až 5,1. Tieto parametre sú posilnené novo o 70% ekologickejším chladivom. Ide o jednu z najvýkonnejších jednotiek na trhu.

PRIPOJENIE CHYTRÝM SPÔSOBOM

AEROTOP SPLIT.2 je navrhnuté tak, aby poskytovalo nepretržitú konektivitu, možno ho tiež ovládať na diaľku pomocou aplikácie REMOCON NET. Programovanie vášho pohodlie, optimalizácia spotreby a riešenie problémov nebolo nikdy jednoduchšie.

RÔZNE KONFIGURÁCIA

AEROTOP SPLIT.2 je k dispozícii v rade rôznych konfiguráciou pre rýchlu inštaláciu, čo uľahčuje inštaláciu v nových aj existujúcich objektoch. Všetky varianty tiež ponúkajú jednoduchý a šikovný prístup prostredníctvom užívateľsky prívetivého ovládača REMOCON PLUS.2.

VYKUROVANIE A CHLADENIE

AEROTOP SPLIT.2 ponúka komfort po celý rok, od najchladnejších zimných teplôt (-20 °C) po tie najteplejšie letné dni (42 °C), a to všetko z jedného vysoko účinného a ľahko ovládateľného zariadenia.

PAREMETRE:

Typ

split

Režim chladenia

Áno

Elektrické pripojenie

1f – 230V

Ohrev TV

s integrovaným ohrievačom TV

Rozsah výkonu

2 – 10 kW

Tepelný výkon +7°C/+35°C

5 kW

Vykurovací faktor (COP) +7°C/+35°C

5

Akustický výkon podľa EN 12102

54 dB

Objem zásobníka TV

180 l

Typ chladiva

R32

Výrobca

Elco

3302109

Tabuľka vlastností

Energetická trieda
A+++/A++
Vykurovací výkon (kW)
5,0 kW
Komentáre (0)