Klimatizácia AUX J-Smart 2,7kW ASW-H09 s WiFi
AUX J-Smart 2,7kW ASW-H09 s WiFi
search
  • AUX J-Smart 2,7kW ASW-H09 s WiFi
  • AUX J-Smart 2,7kW ASW-H09 s WiFi
  • AUX J-Smart 2,7kW ASW-H09 s WiFi

AUX J-Smart 2,7kW ASW-H09 s WiFi

607,95 €   s DPH

506,63 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Nástenná klimatizácia AUX J-Smart 2,7kW ASW-H09 s WiFi

UV lampa, Wifi ovládanie, vyhrievaná vanička vonkajšej jednotky, 8°C temperovanie... to je len zlomok výnimočných funkcií ktoré Vám budú spríjemňovať život. Klimatizácie z radu Q-Smart sa vyznačujú dokonalým dizajnom prepracovaným v každom detaile. Dva efektné farebné varianty navrhnuté v duchu najnovších trendov interiérového dizajnu dokonale zapadnú do atmosféry elegantných interiérov a jemne podčiarknu ich štýl.

Množstvo
Dostupné do 8 dní

Nástenná klimatizácia AUX J-Smart 2,7kW ASW-H09 s WiFi

UV lampa

Vaša nová klimatizácia má zabudovanú UV lampu. Je to najvyššia forma čistenia a dezinfekcie vzduchu zariadením. Pomocou tejto funkcii môžete čistiť vzduch aj keď sú v miestnosti ľudia. Dokonca nemusíte ani kúriť alebo chladiť. Stačí klimatizáciu zapnúť do režimu ventilátor a v tomto veľmi úspornom režime pomocou UV-C lampy za 2 hodiny prevádzky znížite počet škodlivých baktérií vo vzduchu, až o 94,08%.

Ovládanie cez Wifi

V dnešnej dobe je samozrejmosť, že každý chce mať možnosť ovládať klimatizáciu na diaľku pomocou svojho telefónu. S klimatizáciou Q-Smart Premium White si to doslova zamilujete. Jednoduchá aplikácia AC Freedom, ktorú si zadarmo môžete stiahnuť do svojho mobilu s operačným systémom Android alebo IOS je dokonca v češtine, takže problém nebudú mať ani užívatelia ktorí nevedia anglicky.

Vyhrievaná vanička vonkajšej klimatizačnej jednotky

Nízke mínusové teploty môžu spôsobiť zamrznutie kondenzátu. Riešením, ktoré môže znížiť riziko zamrznutia kondenzátu, je použitie ohrievača odtokovej vane. Ohrievač odtokovej vane chráni vonkajšiu jednotku pred zamrznutím kondenzovanej vody a námrazou v odtokovej vani. Okrem toho zabraňuje možnému poškodeniu ventilátora a výmenníka tepla.

Distribúcia vzduch 4D

Aby ste sa doma dobre cítili, tak potrebujete mat príjemné prostredie bez veľkého ofukovania. Klimatizácie AUX majú vertikálne aj horizontálne lamely ovládané elektronicky. To znamená, že sa sústavne hýbu z prava do ľava a z hora dole a naopak To Vám zabezpečí, že sa vo Vašej domácnosti budete cítiť komfortne. Vďaka tejto možnosti si dokážete nastaviť prúdenie vzduchu tým smerom, ktorým Vám to bude najviac vyhovovať. 

I feel

Táto funkcia Vám umožní kontrolovať teplotu pomocou diaľkového infra ovládača. To znamená, že si nastavíte požadovanú teplotu na ovládači a klimatizácia sa bude riadiť podľa senzora v ňom a nie podľa senzora vo vnútornej jednotke. Pre správne fungovanie tejto funkcie je nevyhnutné aby infra ovládač mal priami vizuálny kontakt s klimatizáciou.

24 hodinový časovač

Táto skvelá funkcia umožňuje nastaviť automatické zapínanie a vypínanie klimatizácie. Môžete si nastaviť čas kedy, v akom režime (kúrenie, chladenie, odvlhčovanie, ventilátor), aké budú otáčky alebo teplota vzduchu, ktorý bude Vaše zariadenie distribuovať do priestoru. Je to veľmi jednoduché a pohodlné.

Autoreštart

V prípade, že Vám vypadne prúd, tak po opätovnom naskočení sa klimatizácia reštartuje a zapne do režimu v akom bola pred výpadkom prúdu.

Autodiagnostika

Táto veľmi praktická funkcia dokáže ušetriť veľa času a peňazí. V prípade akejkoľvek poruchy zariadenie vypíše chybový kód na displeji vnútornej jednotky, ktorý viete nahlásiť servisnému technikovi cez telefón a vďaka tomu vie prísť na opravu už pripravený.

Temperovanie 8°C

V prípade, že máte nejakú chatu, alebo priestor, ktorý netreba vykurovať v zimnom období, len nechcete aby Vám tam zamrzli napríklad vodovodné rozvody, tak Vám táto milá funkcia ušetrí tiež nemalé prostriedky. Klimatizáciu zapnete do úsporného režimu kúrenia na 8°C za minimálne náklady zabezpečíte, že Vám nič nezamrzne a nevzniknú škody na majetku.

ASW-H09

Tabuľka vlastností

Výkon chladenia/kúrenia
2,7/ 3,0 kW
Energetická trieda
A++/A+
Komentáre (0)