Samsung WindFree Pure 1.0 3,5kw AR12AXKAAWKNEU, AR12AXKAAWKXEU
Samsung WindFree Pure 1.0 3,5kw AR12AXKAAWKNEU, AR12AXKAAWKXEU
search
  • Samsung WindFree Pure 1.0 3,5kw AR12AXKAAWKNEU, AR12AXKAAWKXEU
  • Samsung WindFree Pure 1.0 3,5kw AR12AXKAAWKNEU, AR12AXKAAWKXEU

Samsung WindFree Pure 1.0 3,5kw AR12AXKAAWKNEU, AR12AXKAAWKXEU

1 361,00 €   s DPH

1 134,17 €   bez DPH

Môžete mať už do 8 dní

Nástenná klimatizácia Samsung WindFree Pure 1.0 3.5kw/4.0 kW AR12AXKAAWKNEU, AR12AXKAAWKXEU

  • A++/A++ energetická trieda
  • Výkon chladenia/kúrenia: 3.5kw/4.0 kW
  • Veľkosť miestnosti: 50-100 m3

Samsung WindFree™

Vďaka tisíckam mikrootvorov, ktoré jemne a rovnomerne šíria čerstvý vzduch v každej miestnosti, vám rad WindFree™ umožňuje pohodlne bývať, pracovať a relaxovať bez nepríjemného studeného prievanu.

Nový rad WindFree™ od spoločnosti Samsung využíva inovatívne technológie, aby poskytol novšie úrovne pohodlia pre akýkoľvek priestor – môžete teda zažiť neporovnateľné pohodlie bez ohľadu na to, kde ste alebo čo robíte.

Množstvo
Dostupné do 8 dní

Nástenná klimatizačná jednotka Samsung WindFree Pure 1.0 3.5kw/4.0 kW AR12AXKAAWKNEU, AR12AXKAAWKXEU

Chladenie Wind-Free™

Vďaka chladeniu Wind-Free™ si môžete užívať príjemnú teplotu v miestnosti bez prievanu. Jemne* a ticho** rozptyľuje vzduch cez 23 000 mikro dierok bez nepríjemného silného prúdenia mrazivého vzduchu. Vďaka pokročilému riadeniu prúdenia vzduchu tiež rovnomernejšie vychladí širšiu a väčšiu plochu. A dokonca spotrebúva až o 77 % menej energie ako v režime rýchleho chladenia.

Chladenie Wind-Free™ (s úsporou energie)

Vďaka energeticky efektívnej funkcii Wind-Free™ šetríte peniaze každý deň. Keď je aktivovaný režim Wind-Free™, vonkajšia jednotka spotrebúva len minimum energie – až o 77 % menej ako v režime rýchleho chladenia*. Môžete si tak užívať príjemný chlad bez obáv z účtov za elektrinu.

PM 1.0 filter

Elektrostatický filter PM1.0 dokáže filtrovať prachové častice  už od veľkosti 0,1 µm až do 0,3 μm a zabezpečiť tak čistejší vzduch v obytných domoch. Filter PM1.0 nielenže zachytáva ultra jemný prach ale odstraňuje až 99% baktérii. Filter PM1.0 je čiastočne umývateľný, čo poskytuje používateľom veľkú výhodu

AI Auto Comfort

S funkciou AI Auto Comfort* máte inteligentnejší spôsob života na dosah. Táto funkcia automaticky optimalizuje rozličné režimy na základe analýzy podmienok v miestnosti a vzorov používania**. Podľa vašej preferovanej teploty automaticky vyberie najvhodnejší režim na zabezpečenie optimálnych podmienok.

Snímač na detekciu pohybu

Snímač na detekciu pohybu (MDS) pomáha efektívne schladiť miestnosť samoreguláciou činnosti klimatizačného zariadenia. Ak nezistí žiadny pohyb, po 20 minútach automaticky prepne do energeticky úsporného režimu WindFree™. Po zistení pohybu sa zas obnoví štandardný režim. Taktiež umožňuje prispôsobiť smer prúdenia vzduchu.

Rýchle chladenie

Rýchlo vychladí každý kút miestnosti pre neustály pocit pohodlia. Vďaka technológii zosilnenia digitálneho invertora ochladí vzduch až o 43 % rýchlejšie*. Jeho pokročilý dizajn sa vyznačuje aj o 15 % väčším ventilátorom, o 18 % širším prívodom a o 31 % širšími lopatkami. Studený vzduch sa tak môže šíriť ďalej a v širšom rozsahu** – a to až do 15 metrov.

SmartThings

Ovládajte teplotu vo svojej domácnosti kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Pomocou aplikácie SmartThings* môžete vzdialene monitorovať a sledovať klimatizáciu jediným dotykom. Prípadne systému umelej inteligencie (AI) jednoducho povedzte*, čo chcete**, a spraví to za vás. Dokonca vám odporučí najvhodnejšie nastavenia.

Automatické čistenie (v 3 krokoch)

Čistý vzduch bez námahy. Funkcia automatického čistenia automaticky vysuší výmenník tepla v 3 krokoch. Fúkaním vzduchu na výmenník počas 10 až 30 minút ho zbaví vlhkosti. Tým zabraňuje množeniu baktérií a nepríjemnému zápachu.

Menej hluku

Vychlaďte svoje obytné priestory bez rušivého hluku. Hoci kompresor produkuje silný prúd vzduchu, je naozaj tichý, keďže používa dvojrúrový tlmič. Taktiež stlmuje hluk toku chladiva pri prevádzke na vysoký výkon a minimalizuje okolitý hluk pri prevádzke na nízky výkon.

DuraFin™ Plus

Užívajte si príjemný chlad omnoho dlhšie. Výmenník tepla Ocean Fin je vyrobený z materiálu odolného proti korózii, ktorý ho chráni pred zhrdzavením. Môžete si tak dlhodobo užívať optimálny výkon výmenníka tepla. Špičková odolnosť proti korózii bola preukázaná 480-hodinovým testom SST (rozprašovanie slanej vody)

AR12AXKAAWKNEU

Tabuľka vlastností

Výkon chladenia/kúrenia
3,5/ 4,0 kW
Energetická trieda
A++/A++
Veľkosť miestnosti
100m³
Výkonové špecifikácie a funkcie
WI-FI
Komentáre (0)